На eBay продають амфібію Lamborghini за 27 тисяч доларів

На eBay з’явився оригінальний лот – Lamborghini, який може рухатися по воді. Італійський суперкар переробив в амфібію інженер Майкл Райан. Основою для нього стала модель Countach, пише znaj.ua

Купити таке диво техніки можна всього лише за майже 27 тисяч доларів. Такий автомобіль створений в єдиному екземплярі. Раніше інженер вже переробляв в амфібії джипи, мотоцикли, таксі. Він зібрав навіть фургончик з морозивом, який плавав по воді.

“Якщо у машини є колеса, то я змушу її плавати!” – заявив Райан.

Перетворити суперкар в амфібію обходиться не дешево. Райан витратив три тисячі доларів тільки на заміну одного лобового скла. Хоча зовні автомобіль виглядає, як Countach, але в Англії його зареєстрували під іншою назвою – Ryan Rover V8 Sport.

Коли машина переходить в режим амфібії, то колеса не ховаються під в днище, а залишаються на місці. За допомогою кнопки трансмісія переходить в режим реактивного руху.

Але машині потрібні деякі доопрацювання. Необхідні крісла, шини, а також гальма. Двигун всередині встановлений не рідний, а Rover V8. Майкл заявляє, що після повного доопрацювання цей Lamborghini можна продати вже за більш ніж 72 тисячі доларів.