На GM Uzbekistan почали серійний випуск газомоторних Chevrolet Lacetti

На виробничих потужностях GM Uzbekistan приступили до серійної зборки засобів пересування Chevrolet Lacetti з газомоторним обладнанням. Такі автомобілі почали випускати ще в кінці минулого року, але виробник офіційно заявив про початок робіт тільки зараз, повідомляє uincar.ru

В реалізації проекту беруть участь південнокорейський підрозділ найбільшого американського автовиробника General Motors, а також італійська фірма Landi Renzo. Засоби пересування та газобалонне обладнання пройшли відповідний процес калібрування. У випробуванні автомашин брали участь співробітники південнокорейського офісу GM. Газобалонне обладнання, яким оснащуються транспортні засоби, поставляє виробник Faber (Італія). Постачанням комплектуючих займається підприємство УЗАВТО-Ланді Рензо.

Як запевняє виробник, газомоторні Chevrolet Lacetti мають пробіг на повній заправці 1 тис. 130 кілометрів, при цьому 850 кілометрів шляху машина здатна подолати на бензині і 280 кілометрів — на газі (230 кілометрів — в міських умовах).