На озброєнні дорожньої поліції з’явиться дивний прилад

Ізраїльська компанія Cellebrite працює над новим пристроєм для дорожньої поліції, яке дозволить інспектору дізнатися, чи відбулася аварія через те, що водій дивився на екран свого смартфона, а не на дорогу, пише Autodriving.

Пристрій, що одержав назву «Textalyzer» ( «Текстотестер»), планує використовувати дорожня поліція Нью-Йорка. Прибувши на місце аварії, її службовці зможуть підключити цей пристрій до смартфону водія, який став винуватцем ДТП, і з’ясувати, чи користувався він смартфоном за секунди до зіткнення.

Cellebrite вже створила технологію, яка дозволяє отримувати від смартфона дані про його активності. У ПО, яке нададуть поліцейським, ця інформація буде обмежена лише дані про те, як і коли використовувався телефон.

Якщо нова технологія дійсно буде використовуватися таким чином, водій, який відмовився від тестування свого смартфона «Текстотестером», позбудеться своїх прав «immediately suspended and subsequently revoked.»

Згідно зі статистикою Centers for Disease Control and Prevention, в США водії, що відволікаються від дороги стають причиною загибелі 9 осіб і травм ще 1 153 чоловік щодня.