На українських дорогах побільшало машин-двійників (відео)

Якщо раніше правоохоронці їх виявляти сотнями, то останнім часом рахунок перейшов на тисячі. Як розпізнати машину-двійника, що має сумнівне минуле, навчали чернігівських патрульних поліцейських. Про це пише gorod

На ринку бувших у використанні автомобілів все більше і більше з’являється машин з сумнівним походженням. Користуючись бажанням українців зекономити, шахраї намагаються «впарити» покупцям-новачкам всякий непотріб, що таїть у собі багато секретів. Відтак машин-двійників на українських дорогах значно побільшало, особливо дорогих марок.

Досвідчений водій знає, що машини-двійники – автомобілі, які зовні ідентичні оригіналу. У них однакова марка, модель і навіть колір, однакові номери агрегатів і навіть ідентичні номерні знаки. Це акуратно виконана і продумана фальшивка. Причому часто з незаконним минулим: автомобіль міг бути викрадений або не був розмитнений після перетину українського кордону.

Якщо ж патрульний таки запідозрив, що зупинений ним автомобіль – двійник, він має викликати експертну службу МВС України, яка підтвердить або спростує кримінальне минуле машини.

Якщо ж розкриється, що ваша «ластівка» — машина-двійник, її конфіскують. І найнеприємніше – суд власник авто може програти і ніколи більше не побачити його. А якщо після судової тяганини машину власнику повернуть, бо він придбав її за кровно зароблене, їздити на ній чи перепродати все одно не буде можливості.

Правоохоронці застерігають українців: надмірна заощадливість може обійтися дорожче. Якщо ж ви вирішили зекономити та придбати бувше у використанні авто, не скупіться витратитися на переоформлення автомобілю або ж на експертизу техпаспорта.