Найдешевший Renault: показані несподівані версії

Хетчбек за 3500 євро отримав «гаряче» і «позашляхове» виконання

Нагадаємо, що Renault Kwid був представлений навесні минулого року як модель, призначена виключно для країн, що розвиваються. Автомобіль побудований на платформі CMF-A і відрізняється вельми компактними габаритами: 3679 мм у довжину, 1579 мм завширшки і 1478 мм у висоту при колісній базі 2422 мм — таким чином, Kwid вийшов менше, ніж Sandero. У рух Kwid наводиться 0,8-літровим 3-циліндровим двигуном, що розвиває 54 к.с. і 72 Н ∙ м. Коробка передач — тільки «механіка».

Відзначимо, в Індії — на основному ринку для моделі — хетчбек пропонується за 3500 євро. При цьому найдешевший з автомобілів марки Renault може з’явитися і в Старому Світі, проте вже під брендом Dacia.

Тепер на індійському автосалоні Auto Expo показали нові виконання «КВІДОМ». І хоча поки новинки формально носять статус концептів, представлені версії мають хороші шанси стати серійними.

a06b6958d500298aacf5ba4253c82424_orig

Отже, Renault Kwid Racer демонструє, якою може бути «гаряча» версія хетчбека. На жаль, технічні деталі «Рейсер» не розкриваються (начинка виставкового екземпляра нічим не відрізняється від серійної машини). Зате зовні Kwid Racer відрізняють 18-дюймові колісні диски, низькопрофільні шини, а також аеродинамічний обвіс, що включає спойлер на задніх дверях, дифузори і повітрозабірники.

Усередині «швидка» версія «КВІДОМ» отримала каркас безпеки, спортивні крісла, чотирьохточкові ремені безпеки, систему телеметрії. Інтер’єр оздоблений алькантарою, алюмінієм і карбоном.

Псевдокроссовер Kwid Climber має збільшений дорожній просвіт (точні дані знову не озвучені), більші колеса, а також захисні накладки на бампери і пороги.