Найпопулярніші автомобілі серед європейських покупців (відео)

У Європі – бум на покупку автомобілів: кількість покупців збільшується, попит на нові моделі зростає, проте лідерами продажу залишаються традиційні позашляховики.

Здавалось би, що майбутнє – за інноваційними автомобілями. які вже навіть возять водія без його безпосередньої участі. Проте експерти на Женевському автосалоні переконують у протилежному. Адже лідерами продажів досі залишаються традиційні позашляховики.

Якщо популярність позашляховиків підтверджена продажами, то з електрокарами ситуація не надто втішна. Торік у Європі продали майже 14 мільйонів автівок. І лише менше відсотка – це авто, що частково чи повністю живляться від електроенергії.

Тож збавляти обороти у збиранні електромобілів ніхто не планує. Наступного року Opel випустить електрокар, який без заправки зможе проїжджати до трьохсот кілометрів. Електрокари із традиційною потужністю представляють Volvo, BMW та Toyota. Усі компанії певні – продажі зростатимуть.

Яку б модель авто покупці не обрали, прогнози для автовиробників тільки оптимістичні. Останні два з половиною роки продажі залізних коней зростають. А отже, прибутки концернам – гарантовані.

Джерело