Нікому невідома фірма Techrules покаже на Женевському автошоу концептуальний суперкар

Китайці привезуть до Женеви суперкар Tech Rules Треві із запатентованою системою турбінної підзарядки TREV (Turbine-Recharging Electric Vehicle), яка названа революційною. Заявлена ​​потужність — 768 кВт (1044 к.с.), запас ходу — більше 2000 км. (Очевидно, маються на увазі показники топового варіанту, про другу машину не сказано ні слова.) Фірма повідомляє, що установка TREV «включає в себе кілька технологічних інновацій, що забезпечують безпрецедентні екологічність і динамічні характеристики».

Про фірму відомо, що вона зовсім нова, базується в Пекіні і є «дочкою» не менше загадкової компанії TXR-S, яка проводить дослідження інноваційних матеріалів і біологічного палива, деякі розробки адресовані аерокосмічній галузі.

Тут не можна не згадати мертвонароджений прототип Jaguar C-X75 зразка 2010 року. Британський суперкар спочатку був електричним. Акумулятор підзаряджався двома газовими мікротурбінами (70 кВт, 94 л.с.), але пробіг був скромний — 110 км. Згодом Jaguar відмовився спочатку від турбін (були проблеми з охолодженням), а потім і від запуску C-X75, який став гібридним, в серію. Що намудрували китайці, дізнаємося першого березня, коли з концепту буде зірвано покривало на Женевській виставці.

09

Це єдине на сьогоднішній день офіційне зображення від Techrules. Ми трохи висвітлити його, щоб краще було видно відмінності між цими схожими автомобілями. Можна припустити, це дорожня і гоночна версії.

Джерело