Nissan Clipper отримує систему автоматичного гальмування

Це одне з перших застосувань системи активної безпеки на бюджетному кей-каре, зорієнтованому на комерційну експлуатацію. Одночасно з цим розширено оснащення ряду комплектацій.

Nissan Motor починає продажу на японському ринку оновлених версій моделі NV100 Clipper. Ця модель є ребеджінговою по відношенню до Mitsubishi Minicab шостого покоління, тому всі зміни і доповнення в рівній мірі стосуються обох версій.

Головним нововведенням називають пакет оснащення «Emergency Brake». У нього входить система автоматичного гальмування, що перешкоджає наїзду на транспорт який їхав попереду в щільному потоці на червоних швидкостях. Пакет доступний для комплектацій DX і DX GL з роботизованою 5-ступінчастою трансмісією.

Крім того, всі комплектації з «роботом» тепер обов’язково оснащуються ABS з функцією розподілу гальмівних зусиль (EBD), а також системою запобігання скочування при початку руху на підйомі (Hill Start Assist).

Серед інших змін виділяють поліпшення оснащення в комплектації DX GL. Тепер в неї входить тонування задніх стекол, оснащені електроприводом і пофарбовані в колір кузова бічні дзеркала з додатковою секцією, що збільшує кут огляду, а також аудіосистема з CD-програвачем, радіоприймачем і двома динаміками. Для DX GL обов’язковим є наявність системи динамічної стабілізації (VDC).

Вартість Nissan NV100 Clipper на внутрішньому ринку Японії становить 951 480 — 1 497 960 ієн. Нові версії з пакетом Emergency Brake коштують 1 134 000 — 1 356 480 ієн.

Джерело