Nissan виводить на ринок особливий седан Maxima SR Midnight Edition

Компанія Nissan Motor Company починає північноамериканські продажі спеціальної версії седана Nissan Maxima SR Midnight Edition 2016 модельного року. Автомобіль нового покоління отримав особливий пакет з безліччю ексклюзивних рішень в оформленні екстер’єру та інтер’єру, а його мінімальна вартість складає 1 195 $, пише uincar.ru.

Північноамериканські дилери японської марки вже отримують особливий седан Nissan Maxima SR Midnight Edition. Ексклюзивна модель ґрунтується на версії седана Nissan Maxima SR, але має чорний спойлер і задній дифузор, унікальні 19-дюймові литі колісні диски з чорним покриттям і чорний шкіряний салон. На вибір північноамериканським клієнтам запропонують автомобіль в декількох колірних рішеннях: Brilliant Silver, Coulis Red, Deep Blue Pearl, Pearl White і Super Black.

«Північне» видання седана Nissan Maxima SR Midnight Edition вже в стандартному виконанні має передні крісла з вентиляцією і підігрівом, модифіковане рульове колесо, педальний вузол з легких сплавів, повністю світлодіодну оптику, спортивну підвіску і спеціальні амортизатори.

У моторному відсіку особливого седана Nissan Maxima SR Midnight Edition 2016 модельного року розташований 3,5-літровий двигун V6, який здатний виробляти 300 кінських сил. У парі з силовим агрегатом працює трансмісія Xtronic.

Представники північноамериканського підрозділу японської компанії відзначають, що спеціальний пакет Midnight Edition має вартість +1195 $, хоча пропонує обладнання на суму 2 195 $. Таким чином, при базовій вартості седана Nissan Maxima SR в 37 770 $, модернізований автомобіль з пакетом Midnight Edition обійдеться в 38 965 $. Про поставки автомобіля на інші ринки світу, поки не повідомляється.