Нове покоління Lexus СТ перетвориться на компактний кросовер

Гібридна модель Lexus CT нової генерації може значно збільшитися в габаритних розмірах і прийняти вигляд компактного позашляховика. Про це повідомляє авторитетне видання Response, посилаючись на власні джерела в керівництві преміальної японської компанії.

Варто нагадати, що гібридний хетчбек Lexus CT 200h актуального покоління не користується високим попитом споживачів на багатьох ринках світу. Автомобіль не дуже популярний і на північноамериканському ринку, який є пріоритетним для марки Lexus.

Саме з цієї причини, за інформацією видання Response, керівництво компанії планує серйозно змінити зовнішній вигляд моделі Lexus CT нового покоління, дебют якої повинен відбутися в 2017 році. Найімовірніше, автомобіль не стане «справжнім позашляховиком», але буде виглядати як «високий хетчбек» або як «компактний кросовер».

За власною інформацією японського видання, гібридна модель Lexus CT нової генерації буде довшою, вищою і просторішою за попередника, а її зовнішній вигляд багато в чому буде походити на старші моделі NX і RX. На думку деяких ЗМІ, новинка і зовсім може отримати назву Lexus СХ (?). Таким чином, новий автомобіль зможе не тільки залучити нових покупців, а й поборотися за них з моделями Mercedes-Benz GLA-Class і Infiniti Q30 / QX30.

Як повідомлялося раніше, гібридна модель Lexus CT буде побудована на модульній платформі TNGA (Toyota New Global Architecture). Нагадаємо, що нинішнє покоління Lexus CT 200h було запущено взимку 2011 року. Автомобілю просто необхідне серйозне оновлення, оскільки обсяги його продажів стрімко рухаються до нульової позначки.