Новий Land Rover Defender буде не таким, як обіцяли

Розкрито нові подробиці гучного проекту з відродження легендарної моделі

Нагадаємо, що останній екземпляр першого і поки єдиного покоління Land Rover Defender був зібраний 29 січня. Позашляховик-довгожитель протримався на конвеєрі майже 68 років, переживши «батьківську» марку Rover. Притому «Дефендер» модель назвали порівняно недавно, в 1990 році, коли з’явився Discovery, а до цього модель іменували просто Land Rover. Загальний тираж «дефів» склав трохи більше двох мільйонів, при тому представники марки запевняють, що 2/3 автомобілів знаходяться на ходу.

Продажі «Дефендер» нового покоління, як запевняє видання Autocar з посиланням на джерела всередині компанії, намічені на 2019 рік, при тому зовнішність моделі буде істотно відрізнятися від всіх концептів, які демонструвалися публіці раніше (на фото — концепти 2011-2012 років).

Цікаво, що автомобіль повинен отримати відразу п’ять версій. Це короткобазні двухдверки зі складним м’яким і жорстким металевим верхом, довгобазна чотирьохдверка, а також пара пікапів. План продажів — до 10 тисяч машин щорічно.

Є версія, що наступник «Дефендер» отримає не британську, а словацьку прописку: в західній Словаччині, в місті Нітра, незабаром буде розпочато будівництво нового заводу Jaguar Land Rover, запуск якого повинен відбутися в 2018 році. Передбачається, що силами 2800 чоловік тут будуть щорічно випускатися 150 тисяч автомобілів, а в перспективі — все 300 тисяч машин.

Джерело