Новий Land Rover Discovery дебютує в наступному році

Компанія Land Rover має намір представити позашляховик Discovery нового покоління в 2016 році. На сьогоднішній день виробник почав випробування моделі. Випуск новинки буде налагоджений на підприємстві у Соліхаллі.

Судячи зі шпигунських знімків позашляховика отримає зовнішній вигляд у дусі на концепту Vision Concept. Першим на ринку з’явиться семимісна версія Land Rover Discovery, яка буде флагманом сімейства, до якого пізніше додадуться ще дві модифікації.

Позашляховик отримає той же «візок», що й нові Range Rover і Range Rover Sport. Завдяки цьому позашляховик стане помітно легше свого попередника. Про технічні складові машини відомо мало. За неофіційною інформацією, в лінійку движків автомобіля увійдуть 4- і 6-циліндрові мотори INGENIUM. Базова варіація нового Land Rover Discovery отримає 3,0-літровий дизельний агрегат.

Також буде в лінійці присутнім і гібридна версія Discovery. В основі силової установки буде лежати 2,0-літрова бензинова «четвірка».

Крім цього, новий Discovery можуть укомплектувати прозорим капотом. Камери й сенсори будуть зчитувати дорожнє полотно, і за допомогою лобового скла з відповідною функцією водій зможе побачити на капоті автомобіля зображення поверхні землі під ним. У компанії припускають, що така опція буде корисна не тільки на бездоріжжі, але в повсякденному житті. Також автомобіль обзаведеться функцією дистанційного управління, яка, як очікується, буде корисна на парковках і в умовах бездоріжжя.