Новий маленький седан BMW: перші фото

Фотошпигунам вперше вдалося сфотографувати седан BMW 1-ї серії на дорогах загального користування

Автомобіль в захисному камуфляжі був помічений під час проходження тестів в Європі. Про це повідомляє портал Worldcarfans.

У листопада 2015 року баварці вже демонстрували седан 1-ї серії, але лише у формі концепту під назвою Compact Sedan. Причому тоді стверджувалося, що подібна «одиничка» продаватиметься виключно в Китаї. Не виключено, що керівництво BMW поміняло свою думку, і тепер автомобіль з’явиться і на інших ринках — зокрема, в Європі та США.

Хоча автомобіль, представлений на шпигунських знімках, «одягнений» в захисний камуфляж, деякі висновки про зовнішність серійної моделі зробити можна. Наприклад, BMW 1-ї серії отримав трохи іншу оптику, інші бампери і дзеркала більш традиційної форми. Завдяки цьому седан нагадує більш велику BMW 3-ї серії.

А ось в технічному плані ці дві моделі будуть відрізнятися. На відміну від «троячки», BMW 1-ї серії буде передньопривідним. У його основу ляже платформа UKL, а під капотом розмістяться трьох — і чотирициліндрові мотори. За доплату покупцям буде доступна система повного приводу xDrive.

Офіційно про місце презентації новинки не повідомляється. Найімовірніше, седан BMW 1-ї серії покажуть в березні цього року на Міжнародному автосалоні в Женеві.