Новий пікап Honda Ridgeline отримує набір оригінальних аксесуарів

Компанія Honda Motor Corporation офіційно оголосила про плани представити на автосалоні в Чикаго новий пікап Honda Ridgeline 2017 модельного року з набором оригінальних аксесуарів Genuine Accessories, покликаних підкреслити «високий стиль і універсальність нової вантажівки».

У довгому списку оригінальних аксесуарів Genuine Accessories для пікапа Honda Ridgeline нової генерації можна виявити: рейлінги; спеціальні поперечки; додатковий захист колісних арок; спеціальний захист вантажного відсіку; додаткову хромовану обробку; надійну підніжку; ексклюзивні 18-дюймові литі колісні диски з чорним оздобленням; спеціальний пристрій для причепа; набір для буксирування та багато іншого.

Представники японської марки відзначають, що набір оригінальних аксесуарів для пікапа Honda Ridgeline 2017 модельного року «підвищить стиль автомобіля і підкреслить його універсальність». Як нагадування, скажімо, світова прем’єра моделі Honda Ridgeline другого покоління відбулася на минулому автосалоні в Детройті. Автомобіль повністю розроблений американським підрозділом Honda R & D America. У моторному відсіку пікапа знаходиться 3,5-літровий двигун V6, пов’язаний з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією і системою повного приводу. Автомобіль має декілька режимів руху: Normal, Sand, Snow і Mud (нормальний, пісок, сніг і бруд).