Новий Porsche Cayenne помітили на дорогах. Фото

Фотошпигунам вперше вдалося зробити знімки Porsche Cayenne нового покоління

Автомобіль в захисному камуфляжі був помічений під час проходження випробувань в Європі. Про це повідомляє видання Worldcarfans, яке опублікувало фотографії новинки.

Поки що перед нами лише тестовий «мул», який зовні практично не відрізняється від Porsche Cayenne нинішнього покоління. Виняток становлять лише розширені колісні арки, та інша задня оптика. Однак в технічному плані нас чекають суттєві зміни.

Так, новий Porsche Cayenne буде побудований на платформі MLB Evo, також використовується на Audi Q7 останнього покоління і Bentley Bentayga. Завдяки застосуванню алюмінію і високоміцних сталей позашляховик «схудне» приблизно на 100 кг.

У рух Cayenne нового покоління призводитимуть шести- і восьмициліндрові двигуни. Лінійка включатиме в себе 2,9-літровий мотор V6, чотирьохлітровий V8, а також гібридну силову установку, яка буде складатися з трилітрового двигуна V6 і електромотора. Не виключений і вихід дизельної модифікації, хоча в даний час про неї майже нічого невідомо.
Що ж стосується салону Porsche Cayenne, то багато в чому він буде спільним з хетчбеком Panamera останнього покоління. Вихід нового Porsche Cayenne на ринок запланований на 2018 рік.