Новий хетчбек Seat Connect заводиться за допомогою смарфону

Компанія Seat в тісній кооперації з Samsung представила світу новий хетчбек Connect здатний заводитися за допомогою простого смартфона. Про це сьогодні передають європейські ЗМІ, пише uincar.ru

Повідомляється, автомобілебудівна компанія спільно з Samsung і фахівцями з німецької SAP розробила мобільний додаток спеціально для популярного в світі хетчбека Leon, яке дозволяє йому заводити двигун без використання фізичного ключа.

Три компанії об’єдналися перед досягненням єдиної мети — створення машини майбутнього, і Leon Connect стала першим таким екземпляром. Samsung внесла свій вклад в розвиток проекту у вигляді спеціалізованих гаджетів — годинник Gear і смартфон. Німецька фірма SAP об’єднала мобільний телефон і хетчбек єдиним програмним забезпеченням.

Автори дуже амбітного проекту впевнені, що подібні автомобілі в майбутньому можуть використовуватися в службах прокату. Після того як на телефон встановлено додаток, клієнт має можливість не просто завести машину без фізичного ключа, а й надати стовідсотковий доступ до неї іншій людини.