Оновлений Range Rover 2017 виїхав на зимові тести

Вседорожник Range Rover оновлений до 2017 модельного року виїхав на зимові випробування, про що говорять шпигунські фотознімки, зроблені західними папарацці. Прем’єри новинки варто чекати до кінця поточного року. Можливо, SUV дебютує на виставці в Парижі, яка почне свою роботу в жовтні 2016 — го, пише motor1.com.

Кардинальних змін в зовнішності преміального SUV чекати не доводиться, адже позашляховик четвертої генерації переживе оновлення в середині свого життєвого циклу. Судячи зі шпигунських фото, зміниться оформлення решітки радіатора, а противотуманок у тестованого прототипу і зовсім не виявилося.

18564

Крім того, передні двері позбулися виштамповок, можливо, що дизайнери вирішили відмовитися від них. У задній частині кузова змін немає, але все може змінитися, адже це не остаточний варіант Range Rover 2017. Поки залишається невідомим, чи зазнає зміни силова установка позашляховика. Можливо, що виробник збільшить віддачу актуального трилітрового турбодвіжка V6, який має в своєму розпорядженні потужністю в 340 «кобил».