Opel показав футуристичний салон спорткара GT Concept

Концепт спортивного купе не буде оснащений жодною кнопкою всередині салону. Водії будуть управляти різними функціями за допомогою центральної сенсорної панелі, або віддавати голосові команди, які будуть сприймати штучний інтелект HMI. Автовиробник стверджує, що автомобіль буде знати навіть звички водія, повідомляє Jcnews.

2b88a152

Салон виконаний двомісним. Його планували так, щоб всередину потрапляло велика кількість природного світла. Приладова панель виступає в ролі структурного елементу, який підтримує передні стійки. Традиційні бічні дзеркала будуть замінені моніторами, на які виводяться зображення з камери заднього виду.

Перед водієм також встановлено дисплей. Зліва виводиться інформація про швидкість і обороти двигуна, екран праворуч можна налаштувати на відображення навігаційної системи, витрати палива і т.д.

b4506f92

Дизайн Opel GT Concept був виконаний мінімалістичним, що дозволило зберегти вагу купе на позначці 1000 кг. Приладова панель виготовлена ​​з матового алюмінію. Червоні акценти перегукуються з обробкою передніх шин.

Opel не планує запускати GT Concept в виробництво. Концепт буде представлений в наступному місяці на Женевському автосалоні. Він послужить прообразом для різних моделей майбутньої лінійки Opel.