Opel випустила перші офіційні фотографії салону концептуального купе GT Concept

Новинка з відродженим ім’ям, покликана показати подальший напрям розвитку німецького бренду, публічно дебютує на Женевському автосалоні, пише uincar.ru.

Концептуальне купе Opel GT Concept було офіційно розсекречено кілька тижнів тому. Однак на той момент виробник не опублікував зображень інтер’єру автомобіля. Тепер, німецька компанія повністю розсекретила автомобіль, ззовні і всередині.

18210-1455807934-opublikovany-oficialnye-izobrazheniya-interera-kupe-opel-gt-concept

У салоні концептуального купе Opel GT Concept можна виявити приладову панель, виконану з матового алюмінію. З боків розташовуються цифрові монітори, на які транслюється зображення з відеокамер заднього виду. Управління практично всіма функціями автомобіля здійснюється за допомогою сенсорних дисплеїв і голосових команд.

Плюс до всього, водієві концептуального купе Opel GT Concept доступна інноваційна технологія, названа виробником — «людина-машина» (HMI). Тобто, електроніка автомобіля самостійно розпізнає пасажира і водія, після чого виставляє персональні настройки транспортного засобу.

Дизайн інтер’єру та екстер’єру концептуального купе Opel GT Concept багато в чому схожий з першим поколінням легендарного автомобіля, яке випускалося в середині минулого століття. Деякі стилістичні елементи новинки запозичені у концепції Opel Monza, що дебютувала два роки тому у Франкфурті.

На превеликий жаль, серійної версії концептуального купе Opel GT Concept — не буде! Так, прототип показує майбутній дизайнерський напрямок німецької марки, але не більше. Хоча, автомобіль отримав стильний і агресивний дизайн, «роздуті» колісні арки, спортивну вихлопну систему, унікальну систему відкривання дверей за допомогою сенсорних панелей і безліч інших інноваційних рішень.

У моторному відсіку концептуального купе Opel GT Concept розташовується скромний 1,0-літровий бензиновий двигун, потужністю 145 кінських сил при 205 Нм крутного моменту. Силовий агрегат поєднується з 6-ступінчастою послідовною (секвентальною) трансмісією, здатною розігнати компактний автомобіль з 0 до 100 км / год за вісім секунд. Максимальна швидкість прототипу — 215 км / ч.