Подробиці про KIA Optima Sportwagon

З того самого дня, коли ми вперше побачили концептуальний універсал KIA Sportspace, було зрозуміло, що седан Optima отримає «універсального брата». Пройшов рік, і сьогодні в Мережі є практично вичерпна інформація про новий KIA Optima Sportwagon. Варто відзначити, що деякі технічні характеристики новинки в компанії KIA попросили вважати попередніми і до моменту виходу універсала на ринок, вони можуть змінитися.

Що стосується зовнішності новинки, то тут обійшлося без особливих сюрпризів. «Передок» універсала в точності повторює «мордочку» седана 2016 модельного року, втім, і салон KIA Optima Sportwagon — точна копія інтер’єру «чотирьохдверки».

Довжина і ширина кузова міліметр в міліметр повторять показники оновленого седана Optima і лише висота у «сараю» була трохи збільшена — 1 470 мм проти 1 465 у «чотирьохдверного товариша».

photo_58507.on_page

Об’єм багажного відділення, як і належить, на 48 літрів перевершує показники седана. А спинка заднього сидіння складається в пропорціях 40:20:40, дозволяючи гнучко маніпулювати вантажним простором.

Під капотом KIA Optima Sportwagon «на перших парах» можна виявити три варіанти двигунів. Перший — бензиновий дволітровий 163-сильний мотор, на вибір, до якого, пропонується механічна «шестиступка» і автоматична 6-діапазонна коробка передач. Другий агрегат — 141-сильний «дизель» об’ємом 1,7 літра, що працює в парі з вищезгаданої 6-ступінчастою механічною КПП і семідіапазонним преселективним «автоматом». Найпотужнішим в моторній гамі «сараю» стане вже знайомий нам по Optima GT дволітровий мотор потужністю в 245 «конячок». На пару з даним агрегатом працює виключно автоматична коробка передач.

Джерело