Porsche Cayenne в новому поколінні нагородять активним заднім спойлером

Фахівці німецького автовиробника Porsche приступили до зимових випробувань Cayenne наступної генерації, про що свідчать свіжі шпигунські фотографії моделі. За неофіційною інформацією, на автомобільному ринку Європи новинка з’явиться до кінця наступного року, його складанням займуться на виробничому майданчику в Штутгарті.

18309

Судячи з результатів шпигунської фотозйомки, новий Cayenne буде мати активний спойлер в задній частині кузова, який буде здатний змінювати своє положення на певній швидкості. Є інформація, що кросовер в новому поколінні побудують на архітектурі MLB Evo, яка дозволить машині «схуднути» на сотню кілограм в порівнянні з попередником.

Інформації про технічні характеристики новинки на даний момент немає. Згідно з чутками, топовий варіант Cayenne буде оснащуватися турбованим агрегатом V8, його максимальна швидкість складе близько 300 км / год. До того ж, виробник має намір запропонувати своїм споживачам гібридну версію SUV, до складу силової системи якої увійдуть електродвижок і трилітровий V6.

Джерело