«Позашляхове купе» Bentley: розкриті нові подробиці

Глава компанії Bentley Вольфганг Дюрхаймер розповів про майбутнє кросовера Bentley Bentayga Coupe

За його словами, дизайнери вже приступили до розробки зовнішнього вигляду автомобіля, який буде виконаний в стилістиці концепту EXP 10 Speed ​​6, показаного в 2015 році на автосалоні в Женеві. Про це Дюрхаймер розповів виданню Automotive News.

Також топ-менеджер пояснив, що якщо звичайний Bentley Bentayga був представлений менш ніж півроку тому, то його «купеобразну» версію доведеться чекати 2-3 роки. Як зазначив Дюрхаймер, паралельно над своїми кросоверами працюють Maserati, Lamborghini і Rolls-Royce. «Коли вони з’являться, у мене повинна бути своя відповідь», — додав топ-менеджер.
Відомо, що Bentley Bentayga Coupe, швидше за все, буде побудований на платформі MLB-Evo і отримає шестилітровий двигун W12, що розвиває близько 600 к.с. потужності і 900 Н ∙ м крутного моменту. Це дозволить автомобілю розганятися до 100 км / год менш, ніж за 4 секунди і розвивати понад 300 км / ч.

В даний час випуск нового «позашляхового купе» Bentley ще не схвалений керівництвом групи компаній Volkswagen. Однак, швидше за все, рішення з даного питання буде прийнято вже до кінця року.