Представлено офіційне зображення інтер’єру спорткару Alpine

Компанія Alpine Cars, що є дочірнім підприємством французького концерну Renault, випустила перше офіційне зображення інтер’єру майбутнього спортивного автомобіля. Світова прем’єра серійного спорткара відбудеться 16 лютого поточного року.

Новий серійний спортивний автомобіль Renault Alpine є виробничою версією концепцій A110-50 і Celebration. Судячи з офіційної фотографії, в салоні довгоочікуваної новинки встановлена ​​просунута інформаційно-розважальна система з сенсорним монітором, стилізований ретро-годинник і металеві перемикачі, що нагадують класичну епоху. Плюс до всього, машина отримала прекрасну рульове колесо з трьома спицями, обтягнуте високоякісною шкірою, унікальні логотипи Alpine, стильну приладову панель і оригінальні органи управління кліматичною системою.

Крім того, серійний спортивний автомобіль Renault Alpine не має ніякого облицювання у верхній частині дверних панелей, що говорить про економію ваги. Імовірно, нове спортивне купе буде мати споряджену масу близько 1100 кг. У моторному відсіку новинки розташується 1,8-літровий бензиновий турбодвигун, потужністю близько 300 кінських сил. Тандем силовому агрегату складе автоматична трансмісія з двома зчепленнями (EDC), з можливістю ручного перемикання, про що свідчить офіційне зображення.

Додамо! На превеликий жаль, за власною інформацією ряду авторитетних ЗМІ, 16 лютого 2016 року компанії Renault і Alpine Cars представлять не серійний автомобіль, а чергову концептуальну модель, яка «готова встати на конвеєр». Чи так це насправді, дізнаємося через кілька днів.