Преміальний підрозділ Hyundai займається тюнінгом

Новостворений корейський преміальний бренд Genesis в 2017 році запропонує покупцям автомобілі, що пройшли заводську «прокачку»

Корейці вирішили повністю повторити шлях, який свого часу пройшли німецькі люксові марки, такі, як BMW і Mercedes-Benz, обзавелися придворними тюнінг-ательє M GmbH і AMG. Буде таке ж придворне тюнинг-ательє і у Genesis під нехитрим назвою «N», яке буде додавати спортивної «злості» деяким моделям Genesis.

Створення відділення N підтвердив глава відділу перспективних і високотехнологічних розробок Hyundai Альберт Бірман, зовсім недавно обіймав посаду віце-президента M GmbH. За його словами, при проектуванні деяких моделей Genesis, зокрема седана Genesis G70 — прямого конкурента BMW 3-ої серії і Mercedes-Benz C-класу, вже будуть враховуватися вимоги відділення N. Що дозволить надалі без особливих проблем «прокачувати» автомобілі без радикального втручання в конструкцію.

f499708d893c8011b63af7a5f44069fe_orig

Зокрема в підкапотний простір можна буде без особливих переробок імплантувати восьмициліндровий мотор сімейства Tau, перенастроювати підвіску і рульове управління і займатися іншими поліпшеннями, що дозволяють перетворити звичайний седан в «спортсмена-розрядника», здатного кинути виклик BMW M3 і Mercedes-AMG C63. При цьому Бірман не уточнив, чи будуть «заряджені» модифікації у флагманського седана Genesis G90 і стоїть сходинкою нижче Genesis G80, а також у двох кросоверів, які в найближчі чотири роки з’являться в модельному ряду корейського люксового бренду.

Що стосується купе Genesis, яке побачить світ в 2019 році, то воно, поза всяким сумнівом, піддасться доопрацюванню інженерів відділення N. І не виключено, що саме цей автомобіль стане свого роду першим «позаштатним» суперкаром бренду Genesis. І якщо характеристики машини поки невідомі, то скласти уявлення про зовнішність майбутнього купе можна по концепт-кару Hyundai Vision G Coupe, показаному в серпні минулого року на конкурсі автомобільної краси в американському містечку Пеббл-Біч.