Renault почне виробництво комерційних автомобілів для Nissan

Французька група Renault заявила про початок виробництва нових комерційних автомобілів для Nissan. Збірка машин буде проводитися на підприємстві «Sandouville», розташованому на північному заході Франції.

Як вказує на офіційному сайті Renault, на французькому заводі будуть збиратися Nissan NV300 нового покоління. Передбачається, що з початком виробничого циклу, обсяг повинен зрости до ста тисяч машин, з 2016 по 2026 роки.

Збірка нових Nissan NV300 буде здійснюватися на тій же виробничій лінії, що і Renault Trafic. За словами президента французького автоконцерну, японці отримають унікальну можливість використовувати виробничу площадку, що відповідає найвищим потребам якості і швидкості.

«Нинішня угода послужить основою для укладення більш вигідних і довгострокових контрактів, з нашими японськими колегами, які отримали завод з вельми високими показниками якості», — заявив Карлос Гон.

Сьогодні на заводі «Sandouville» проводиться збірка Vivaro для Opel і Vauxhall. Найближчим часом, підприємство зможе зосередити сили і на виробництві середньорозмірного фургона нового покоління від Fiat.

Джерело