Росіянина зобов’язали їздити за кермом з «друшляком» на голові

За словами заступника голови ГИБДД Володимира Кузіна, в іншому випадку у чоловіка можуть відібрати права

Житель Москви Андрій Філін, сфотографувавшись на водійські права з друшляком на голові, буде зобов’язаний їздити за кермом тільки в такому вигляді. Про це заявив замначальника ГИБДД Росії Володимир Кузин, повідомляє m24.ru.

За словами Кузіна, в існуючому регламенті прописано всі норми і вимоги до того, як повинна виглядати людина на фотографії на водійському посвідченні. Нові роз’яснення або посилення правил вводитися не будуть. Однак Філіну доведеться їздити за кермом з друшляком на голові.

Наступного разу його зупинять, і якщо він буде без друшляка на голові, вилучать права. Тому що фотографія буде не відповідати дійсності. Нехай він носить тепер друшляк постійно з собою
Володимир Кузін
замначальника ГИБДД РФ

Відзначимо, що Андрій Філін став п’ятим людиною в світі, який отримав водійські права з фотографією з друшляком на голові. Друшляк є одним з атрибутів «пастафаріанства» або «Церкви літаючого макаронного монстра» — пародійної релігії, заснованої в 2005 році жителем США в знак протесту проти зміни шкільної програми в американському штаті Канзас.