Система Volvo City Safety скорочує кількість аварій на 40%

Стало відомо, що система безпеки під назвою Volvo City Safety допомогла скоротити загальну кількість аварій автомобілів шведського концерну приблизно на сорок відсотків. Ці дані повідомили представники IIHS (мова йде про некомерційну організацію). Вони вели підрахунок числа жертв в аваріях.

На думку співробітників цієї організації, система City Safety, яку розробили фахівці концерну Volvo, зменшує ризик потрапити в аварію. Відомо, що цю систему включили в комплект стандартного оснащення машин S60 і XC60. Зокрема, з’ясувалося, що зменшилася кількість отриманих в ході аварій пошкоджень у пасажирів шведських автомобілів (на 47 відсотків). Також зменшилася і кількість травм, які отримували пасажири інших машин (на 48 відсотків).

Представники IIHS запевнили, що дана система здатна ефективно функціонувати навіть у разі якщо водій розганяє автомобіль практично до максимальної швидкості.

Варто відзначити, що дану систему встановлюють на всі машини Volvo. Крім того, в нових машинах з’явилася т.зв. система автоматичного гальмування (активується при наближенні до перехресть).

Джерело