Спеціальний випуск Mitsuoka Viewt

Обсяг серії, що традиційно для цієї японської марки, надзвичайно малий — він складе всього 15 автомобілів. Називатися особливий варіант буде Viewt Gold Premium, в його обробці, як стверджується, в невеликому обсязі використано справжнє золото, пише jcnews.ru.

Новий варіант побудований на базі комплектації 12ST Premium, основні відмінності — в обробці. Всі автомобілі в рамках серії пофарбовані в біло-бежевий перламутр, який компанія назвала Gold Pearl.

Mitsuoka називає мотив, яким керувалися дизайнери «штормом золотого листя». Тонка фольга з високим вмістом золота використовувалася, щоб створити ефект такого «шторму» на декоративній накладці на передній панелі, а також, на задній полиці. Золота фольга використовувалася і при створенні емблеми на решітці радіатора — у кожного авто в рамках серії вона має свій фоновий малюнок.

Крісла, частина дверних панелей і центральної консолі обшиті біло-бежевою штучною шкірою. Частина передньої панелі обшита шкірою чорного кольору. Золотиста прострочка присутня на кріслах і дверних панелях. В оснащення включили тканинну декоративну шторку, що закриває заднє скло автомобіля.

2

Технічно Viewt Gold Premium не відрізняється від інших модифікацій Viewt. Автомобіль оснащується 1,2-літрвоим 3-циліндровим бензиновим двигуном в поєднанні з варіатором. Привід — передній або повний. Існує і спрощена версія з кузовом хетчбек, вона доступна тільки з переднім приводом.

Вартість Mitsuoka Viewt становить в Японії 2 386 800 — 3 115 800 ієн. Спеціальна версія Viewt Gold Premium трохи дорожче — 3 299 400 ієн. Спрощений варіант з кузовом хетчбек трохи подорожчав, і тепер коштує 1 782 000 ієн.