Спорткар Toyota S-FR отримає 115-сильний двигун

Серійна версія суперкара може отримати 1,2-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом. Потужність мотора складе 115 кінських сил. Агрегат працюватиме спільно з шестиступінчастою механічна коробка передач, Про це в інтерв’ю Motoring розповів один з інженерів компанії.

Вага автомобіля складе менше 1000 кілограмів. Серійна версія машини може надійти в продаж вже в наступному році. У модельному ряду автомобіль займе місце займе місце на ступінь нижче GT86.

У автосалоні в Токіо, який відкрився у кінці жовтня, був представлений ​​концепт майбутньої моделі. Спортивне купе отримало систему заднього приводу, переднє розташування двигуна і чотири посадкових місця. Дизайн автомобіля нагадує моделі 86 Style Cb і Toyota Sports 800 1965 року. Спорткар укомплектували великою решіткою радіатора, широкими колісними арками і короткими звесами.

Довжина новинки становить 3 990 мм, а ширина — 1695 міліметрів. У салоні новинки встановлюється повністю цифрова приладова панель, клімат-контроль з декількома кнопками і USB-роз’єм.