Стала відома сума, на яку у 2015 році українці купили іноземних автомобілів

Згідно з опублікованими сьогодні статистичними даними асоціацією «Укравтопром», в минулому 2015 році в Україну було імпортовано 86,4 тисячі автомобілів. Це на сорок відсотків нижче, ніж роком раніше. Загальна сума витрачена на покупку імпортованих авто досягла одного мільярда доларів, повідомляє uincar.ru.

Відзначається, що найбільше в Україну ввозилися легкові автомобілі — понад 62 тисяч одиниць. Цікавим є той факт, що в порівнянні з попереднім сезоном, поставки іномарок в Україну практично не знизилися, незважаючи на загальний спад всього ринку. Митна вартість ввезених машин склала трохи більше 817 мільйонів американських доларів.

Сектор спеціалізованих і комерційних машин в минулому 2015 році користувався меншою популярністю. Зокрема, в країну було завезено менше двадцяти трьох тисяч машин, тим самим зафіксувавши чисте зниження показника на 72 відсотки. Закупівельна вартість всіх комерційних авто склала 205 млн доларів США.

Однак навіть на тлі зниження імпорту, обсяги експорту зовсім погані. Так за минулий сезон з України було експортовано лише 1,06 тисяч автомобілів.