Стало відомо, хто ремонтує розбиті поліцейські Toyota Prius

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе порівняла статистику розбитих машин ДАІ та патрульної поліції.

У пресі були повідомлення, що в Києві з 200 патрульних поліцейських машин 70 побували в аваріях. Цей факт Хатія Деканоїдзе прокоментувала в інтерв’ю.

Деканоїдзе наголосила, що ремонтує розбиті патрульні авто держава і це є принциповим питанням, аби патрульні самі не ремонтували авто.

— Патрульна поліція — це мобільна група, яка не стоїть на місці, як ДАІшники. Але якщо ви піднімете статистику, то побачите, що вони теж били машини, хоча я не знаю, де, тому що в основному стояли в провулках і кущах.

Патрульна машина працює 24 години на добу: у них є спеціальні маршрути і квадрати, які вони патрулюють. Тобто для такої роботи природно, що машини б’ються. Звичайно, бувають випадки, коли це відбувається з вини патрульних, але в переважній більшості випадків це вина інших людей, які порушують дорожні правила і створюють ДТП, а патрульні машини потрапляють в цю ситуацію, тому що не стоять на місці, а працюють.

Якщо б у нас в країні був досвід з мобільними групами, то це питання б не виникло. До речі, в Грузії машини теж билися, — сказала Хатія Деканоїдзе.

Джерело