Створено перший автомобіль, самостійно скануючий дорожні знаки

Час високих технологій настав уже давно. Не оминули вони і автомобільну галузь. Споживачам і компаніям уже мало просто машини: одним хочеться постійно дивуватися новому, для інших залишається необхідність дивувати.
Знаменита автомобільна компанія Ford працює не тільки над створенням автономного транспорту, але і покращує безпеку вже наявних моделей машин.

ford-2

Кожна компанія вирішує питання безпеки автомобілів по-своєму, наприклад, Google оснащує безпілотні машини зовнішніми подушками безпеки, призначеними більше для пішоходів, а Ford планує за допомогою новітніх технологій оснастити автомобілі Ford-S-Max спеціальними камерами. Призначені вони для того, щоб сканувати дорожні знаки і самостійно обмежувати автомобільну швидкість відповідно до вимог знака.

При отриманні потрібного сигналу на камеру, в двигун буде надходити менше палива. Саме за рахунок цього буде знижуватися швидкість, а не за рахунок гальмування. У разі потреби, водій завжди зможе відключити обмежувач кнопкою на панелі, або сильним натисканням на педаль газу.

Джерело