Суперкар Lamborghini Centenario розпроданий до прем’єри

Французькі ЗМІ виклали в Мережу патентні зображення лімітованого гіперкара Centenario LP 770-4, який компанія Lamborghini побудувала на честь сторіччя з дня народження засновника Ферруччо Ламборгіні. Закриту двухдверку італійці мають намір показати на Женевському автошоу — а трохи пізніше буде створено родстер з аналогічною зовнішністю.

Такі рідкісні моделі, як Centenario, на продаж не впливають, але прекрасно працюють на імідж. До речі, минулий рік для марки став рекордним — продано 3245 автомобілів. Це зростання на 28% в порівнянні з 2014 роком і в 2,5 рази більше, ніж в 2010-му.

Нагадаємо, в рух суперкар буде приводити атмосферне агрегат V12 6.5 потужністю 770 к.с. Максималка Centenario перевищить 350 км / год, як і у Авентадора SV, а ось розгін з місця до сотні повинен бути трохи краще: прогноз — 2,7 с проти 2,8 с у 750-сильного Авентадора. За уточненими даними, ціна нової машини — понад два мільйони євро. Всього буде зроблено 20 купе і 20 аналогічних родстерів. Телеканал TF1 повідомляє, що шанувальники марки вже замовили всі 40 примірників.

Джерело