Топ-3 абсурдних аварій за участю патрульних поліцейських

За тиждень роботи у Вінниці водії екіпажів патрульної поліції вже встигли розбити три службові машини «Toyota Prius». Аварії сталися через неуважність водіїв, пише Gazeta.ua.

1. Сьогодні, 2 березня патрульні поліцейські на «Toyota Prius» врізалися у маршрутку з пасажирами. Аварія сталася на вулиці Іванова. Маршрутне таксі стояло на зупинці, коли його протаранив патрульний автомобіль.

682532_2_w_590_lq

2. Вночі, 28 лютого по вулиці Лесі Українки вінницькі патрульні в’їхали в стовп. У машини було пошкоджено праве крило, розбилась фара. Водій не втримав керма. В аварії ніхто не постраждав.

332

3. На другий день патрулювання, 24 лютого біля Київського мосту патрульна поліція в’їхала у машину, яка їхала попереду. Той водій різко загальмував перед пішохідним переходом. Водій патрульної машини не зміг вчасно загальмувати через слизьку дорогу.

Водій будуть відповідати за пошкодження машини. На них склали протоколи. Як саме їх покарають, у патрульній поліції не уточнюють. Підкреслили, усі машини застраховані.

Нагадаємо, вінницька патрульна поліція їздить на вживаних машинах. Їх подарували японці. У Вінниці лише два екіпажі патрульної поліції мають нові авто «Reno».