ТОП-5 Найдешевих автомобілів України за 2015 рік

Журналістське дослідження визначило п’ятірку найдешевших автомобілів українського автомобільного ринку, щоб спростити вибір покупців по співвідношенню до якості і своєму фінансовому становищу, що особливо актуально в зв’язку з похитнувшимся добробутом її жителів.

Найдешевшим автомобілем, українського рейтингу, виявився Daewoo Matiz, який завдяки невисокій вартості, 5240 доларів за поточним курсом, і більш-менш пристойній якості, виявився в самому верху п’ятірки переможців. Звичайно, важко назвати цей автомобіль супер технологічним і комфортним, але свої гроші він відпрацьовує з лишком. З об’ємом двигуна в 0,8 літра, автомобіль розвиває потужність в 52 конячки.

Другий рядок рейтингу, займає автомобіль китайського автопрому Zotye Z100. Автомобіль має трохи більш потужний двигун, в 68 коней і обсяг 1 літр. На ринку його оцінюють в 5993 доларів.

Третій рядок рейтингу займає автомобіль вітчизняного складання, запорізький Sens. Його вартість починається від 6330 доларів. Автомобіль, який має двигун в 70 лощадіних сил, об’ємом 1,3 літра, має більш комфортний кузов і міцну ходову частину, що зробило його найбільш популярним в країні.

На четвертому місці в рейтингу, міцно влаштувався Geely MK, що коштує 6442 долара. Автомобіль оснащений двигуном в 1,5 літра, потужністю в 94 кінських сил.

На останній сходинці п’єдесталу, влаштувалася російська Lada Granta, яка оцінюється в 6517 доларів США. Новинка російського автопрому має потужність в 87 коней і має в наявності 1,6 літровий двигун.