Toyota 86 відкликають через неякісну передпродажну підготовку

На перший погляд, формулювання має на увазі наявність будь-якої незначною недоробки, проте компанія визнає, що через помилки автомобіль може покотитись з місця, де його залишив власник, створивши тим самим аварійну ситуацію ..

Проблема широко поширена і нерідко є причиною для відгуків — вона криється в несправності блокування замка запалювання, яке дозволяє витягти ключ із замка у випадках, якщо селектор АКПП знаходиться не тільки в положенні «P». Як правило, це відбувається через механічну несправність або неякісні комплектуючі. В даному випадку мова йде про порушення регламенту проведення передпродажної підготовки.

Компанія не навела даних про те, чи зафіксовані аварії або випадки отримання травм через це.

Слід зазначити, що поки під відкликання підпадає лише північноамериканський варіант Toyota 86, відомий як Scion FR-S. Загальна кількість автомобілів — близько 26 000, всі вони відносяться До 2013 -2016 модельного рр .. (тобто охоплюють весь період виробництва даної моделі). Поки компанія не повідомляє, чи є необхідність в проведенні аналогічного відкликання щодо моделі на інших ринках.

Крім того, уточненню підлягає і питання щодо технічного близнюка -Subaru BRZ. Офіційної інформації з цього приводу не опубліковано.

Слід зазначити, що цей відгук заявлений компанією як «добровільний» — офіційного бюлетеня з боку американської національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA) поки що випущено не було.

Джерело