У Chevrolet Spark з’явилася версія седан

У Делі на автосалоні Auto Expo концерн General Motors представив компактний седан Chevrolet Essentia, створений на основі хетчбека Chevrolet Spark.

Багато концерни випускають для індійського ринку вельми незвичайні моделі, що зумовлено його специфікою. Ми вже писали про «короткий» седан Volkswagen Ameo, а тепер аналогічну машину представив і General Motors. Правда, на відміну від Volkswagen Ameo, Chevrolet Essentia може потрапити і на інші, крім індійського, авторинки.

Седан побудований на базі п’ятидверного хетчбека Chevrolet Spark, який продається в Індії під ім’ям Chevrolet Beat. Машині злегка змінили передню частину і повністю переробили кузов починаючи від середньої стійки. Перетворення хетчбека в седан вдалим назвати не можна, так як виглядати автомобіль став незграбно, але потенційних покупців це навряд чи буде хвилювати, адже головним його плюсом буде ціна.

c7d573f09766d78729c3c8e68aadd76f_orig

Автомобіль стане на конвеєр в наступному році, тому технічні характеристики поки невідомі. Розробники сказали лише, що його довжина не перевищує чотирьох метрів. Але так як Chevrolet Essentia буде випускатися на одному конвеєрі з хетчбеком Beat, то, швидше за все, успадкує від нього трициліндровий дизель об’ємом 1 л і п’ятиступінчастою механічною КПП. Для інших ринків напевно запропонують і бензинову модифікацію, і тоді під капотом варто очікувати появи 1,2-літрового мотора потужністю 87 к.с.

Вже в базі седан отримає дві подушки безпеки і мультимедійну систему MyLink2.