У Франції представили тюнінговану версію Renault Twingo

У Франції працівник невеликого тюнінгового ательє зміг самостійно провести ґрунтовний модернізаційний комплекс компактного Renault Twingo. Відеоролик з демонстрацією можливостей автомобіля розміщений на Ютубі.

Як відомо, Renault Twingo завжди асоціюється з чисто жіночим автомобілем. Однак, при бажанні завжди можна зробити виняток, про що судячи з усього думав і житель Франції.

Людовик Лазейрт купив невеликий і непоказний Renault Twingo першого покоління, після чого грунтовно його переробив, зробивши куди більш зарядженим.

За словами самого майстра, після покупки він відразу ж демонтував двигун. Провів грунтовну переробку задньої і передньої частини салону. Плюс до всього, замість стандартного заднього сидіння, Людовик вирішив встановити восьмициліндровий 3,5-літровий V8 від британського Range Rover. Гранична потужність такого агрегату досягає 182 кінські сили.

Варто відзначити, що в автомобілі піддався перестановці і тип приводу, ставши заднеприводним.
В кінцевому рахунку, з простого і непоказного автомобіля вагою в 950 кілограм, вийшов досить динамічний і «заряджений» агрегат, здатний дати фору багатьом гоночним авто.

Джерело