У Катарі з’явиться свій суперкар

Новостворена катарська компанія Elibriea Automotive на минаючому в ці дні автосалоні в Досі розповіла про свій майбутній суперкар

Слідом за фірмою W Motors з ОАЕ, що випускає такі суперкари як Lykan Hypersport і Fenyr Supersport, за виробництво чергового, арабського, екстремального спорткара вирішив взятися 27-річний засновник фірми Elibriea Automotive Абдул Вахаб Зяулл. Про засновника фірми відомо, що він навчався на інженерному факультеті катарського філії Техаського технологічного інституту і отриманих знань йому вистачило, щоб своїми силами розробити проект спорткара.

Спонсорську допомогу талановитому студенту надав катарський інвестор Халед Садеддін, що займається інвестиціями в різного роду перспективні стартапи більше 20 років, плюс до цього, технічним консультантом всього проекту виступив професор Кеннет Холл, чиїм учнем саме і був Абдул Вахаб Зяулл. І хоча на автосалоні в Досі були представлені лише комп’ютерні скетчі суперкара Elibriea, а не живий автомобіль, Зяулл стверджує, що вже в березні готовий почати прийом заявок, а в грудні відвантажити клієнтам перші товарні спорткари.

В даний час про машину немає практично ніякої інформації. Відомо лише, що вона отримає вуглепластиковий монокок і кузовні панелі з того ж матеріалу, завдяки чому матиме невелику вагу. Дизайн арабського суперкара виконаний з явною оглядкою на моделі Lamborghini, правда, переосмислення ідей італійських дизайнерів вийшло не найвдалішим, через що Elibriea виглядає досить гротескно. Перед задньою віссю розміститься наддувний двигун General Motors потужністю 800 к.с., а обертовий момент на задні колеса буде передавати шестиступінчаста секвентальная КПП. Технічні характеристики і ціна, мабуть, будуть оголошені ближче до дати початку прийому замовлень.