У Китаї помічений Volkswagen Tiguan II

У квітні на Пекінському автосалоні відбудеться прем’єра кросовера Volkswagen Tiguan другого покоління, продажі якого на ринку Піднебесної стартують в травні

Приховувати зовнішність машини сенсу не має, так як вона вже добре відома. Але це в Європі, де Volkswagen Tiguan II був показаний ще восени минулого року на Франкфуртському автосалоні. А ось китайці автомобіль поки не бачили, тому в Пекіні відбудеться прем’єра кросоверів, які будуть продаватися на ринку Піднебесної. Саме кросоверів, так як китайські дилери Volkswagen будуть пропонувати Tiguan двох модифікацій, зі стандартною колісною базою в 2681 мм і подовженою.

Volkswagen Tiguan II матиме як передньопривідний, так і повнопривідний варіант. У першому випадку кліренс машини буде 189 мм, у другому — 200 мм. Кросовер з подовженою базою отримає семимісний салон, але продаватися такі автомобілі будуть тільки в Китаї і США. Кросовери для китайського ринку отримають бензинові турбомотори об’ємом 1,4 л (156 к.с., 240 Н ∙ м) і 2 л (220 к.с., 280 Н ∙ м), з якими будуть агрегатуватися шестиступінчаста механічна КПП, або шести — або семиступінчастий «робот» DSG.

Випускатися Volkswagen Tiguan II буде в Шанхаї на заводі спільного підприємства SAIC-VW і буде коштувати від 200 000 до 300 000 юанів, або 30 400 — 45 600 доларів. Європейські продажі Volkswagen Tiguan II стартують в квітні, причому автомобіль буде трохи відрізнятися від китайського побратима, в першу чергу інший моторної гамою, яку доповнять дизелі.