У нового «Шевроле Круза» з’явилася версія з кузовом хетчбек

Концерн «Дженерал Моторз» опублікував першу інформацію про хетчбек Chevrolet Cruze нового покоління, прем’єра автомобіля відбудеться через кілька днів у автосалоні в Детройті.

Новий седан Chevrolet Cruze вже продається в США, а восени наступного року у дилерів з’явиться і п’ятидверна версія моделі. Машина має ту ж колісну базу, що і седан — 2,7 метра, таке ж оформлення передка і оригінальний дизайн задньої частини кузова, що нагадує про «Опель Астра».

Новий «Круз» створений на новій платформі, що дозволила зменшити масу машини в порівнянні з попередньою моделлю завдяки застосуванню високоміцних сортів сталі. Силовий агрегат тільки один — 1,4-літровий бензиновий турбомотор потужністю 153 л. с. в поєднанні з шестиступінчастою коробкою передач, механічною або автоматичною.

Ні седан, ні хетчбек нового покоління на українському ринку не з’являться, не буде машина пропонуватися і в інших країнах Європи (марка Chevrolet покинула ринки Старого Світу). А в Китаї вже більше року продається свій варіант моделі — з іншим дизайном, іншими силовими агрегатами.