У Женеву везуть модернізований кросовер Mercedes-Benz GLE Coupe Inferno

Всесвітньо відоме російське автомобільне ательє TopCar везе на Женевський автосалон модернізоване крос-купе Mercedes-Benz GLE Coupe Inferno. Німецький позашляховик отримав унікальний аеродинамічний обвіс, покликаний підкреслити спортивний стиль автомобіля.

Офіційно модернізоване крос-купе Mercedes-Benz GLE Coupe Inferno by TopCar було представлено в січні поточного року. Коротенько нагадаємо, фахівці російського ательє підготували абсолютно новий аеродинамічний обвіс для автомобіля, до складу якого входять: нові бампери, інша решітка радіатора, розширювачі передніх і задніх крил, накладки на пороги кузова і задні двері з додатковими повітроводами, передній і задній спойлери, а також агресивний дифузор.

18236-rossiyane-vezut-v-zhenevu-modernizirovannyy-krossover-mercedes-benz-gle-coupe-inferno

Як повідомлялося раніше, новий аеродинамічний обвіс для позашляховика Mercedes-Benz GLE Coupe Inferno by TopCar може пропонуватися як з карбоновими елементами, так і без них. На жаль, про технічні зміни автомобіля не повідомляється.

Як нагадування, скажімо, новий позашляховик Mercedes-Benz GLE Coupe, конкурент BMW X6, оснащується дизельними і бензиновими двигунами 3.0 V6, потужністю від 254 (258) до 362 (367) кінських сил. Крім цього, компанія пропонує «заряджені» модифікації автомобіля AMG, оснащені двигунами V8, потужністю 557 і 585 кінських сил.

Джерело