Україна: в січні уживані автомобілі зайняли третю частину продажів ринку

За січень цього року, в Україні підвищилися продажі автомобільного ринку, склавши 5,5 тисяч авто. З усіх проданих авто, третина всієї кількості припадає на вторинний авторинок. Це 1,9 тисячі машин, або 34% від загальної кількості.

Серед легкових автомобілів, зростання продажів склало 719 штук, що в 2,6 разів більше ніж за аналогічний період 2015 року. Серед усього набутого автотранспорту, третю частину становить марка Renault, з показником в 235 автомобілів, що означає зростання в 122%.

Падіння помічено тільки в ніші автомобілів комерційного використання, -34 відсотка, по відношенню до торішніх показників, це 1102 одиниць техніки. Що показово, і в цій категорії французький виробник Renault вийшов в лідери з показником в 263 автомобіля. У минулому році, перше місце в даному сегменті займав німецький концерн Mercedes-Benz, проте в результаті кризи, він втратив свої позиції, з падінням попиту в 47 відсотків, він зайняв другу позицію в рейтингу з результатом в 193 проданих автомобілів.

Стабільна ситуація спостерігається тільки в сегменті автобусів, 50% продажів від яких становить загальна кількість реалізованих автомобілів. В цій категорії автомобілів, німецький Mercedes-Benz відігрався, захопивши лідерство з 57-ми відсотками продажів.