Унікальний Dodge Charger Daytona пустять з молотка

У США продадуть автомобіль 1969 року випуску, яким володіло лише три людини

Аукціонний дім Mecum Auctions виставить на продаж гоночний Dodge Charger Daytona 1969 року випуску, який більше сорока років простояв у коморі в американському штаті Алабама.

Першим власником даного Dodge Charger Daytona був суддя, який купив в 1969 році автомобіль для своєї дружини. Через п’ять років автомобіль був проданий другий власнику, який намалював на кузові машини язики полум’я. У такому стані автомобіль простояв сорок років у коморі і лише недавно знайшов нового власника, який виставив автомобіль на аукціон.

Незважаючи на те, що Dodge Charger Daytona простояв практично незайманим, його стан залишає бажати кращого. Приміром, кузов машини покрився іржею, в салоні повністю зіпсовані сидіння, а двигун потребує капітального ремонту. До речі, тут встановлений 7,2-літровий двигун V8 440 Magnum, що розвиває близько 280 кінських сил. Пробіг автомобіля — 20000 миль (приблизно 33 000 кілометрів).

Стартова ціна унікального Dodge Charger Daytona оцінюється в 150 000 доларів США. Хоча автомобіль і потребує чималих вкладень, організатори аукціону впевнені в успіху торгів. Справа в тому, що оригінальні Dodge Charger Daytona перших років випуску оцінюються на ринку приблизно в мільйон доларів і майбутній власник зможе з легкістю відбити вкладення.