Unimog Арнольда Шварценеггера пустять з молотка

Автомобіль, що належав виконавцеві ролі «Термінатора», продадуть на інтернет-аукціоні

Компанія Texas Direct Auto оголосила про продаж вантажного автомобіля Unimog U1330 SE 6.4, який раніше належав американському актору Арнольду Шварценеггеру. Автомобіль буде проданий на торгах на майданчику інтернет-аукціону Ebay.

Як сказано в описі до оголошення про продаж, зазначений Unimog оснащений 6,4-літровим турбодизелем двигуном, що розвиває 320 к.с., що працює в парі з напівавтоматичною трансмісією. Салон автомобіля розрахований на чотирьох осіб, включаючи водія, а також оснащений аудіосистемою Blaupunkt, камерою заднього виду, кондиціонером, а також сидіннями з пневмоопорами.
Крім того, унікальний Unimog має систему підкачки шин, пневмоподвіску і фари Hella для їзди по бездоріжжю. Пробіг автомобіля становить 13048 миль (приблизно 21 000 км). Unimog повністю сертифікований для їзди по дорогах загального користування в Німеччині та США і відповідає екологічному класу «Євро-3».

Продавець автомобіля стверджує, що придбав вказаний Unimog безпосередньо у Арнольда Шварценеггера. Про приналежність автомобіля акторові також свідчить автограф виконавця ролі «Термінатора» на передній панелі в салоні.

6a7c7de3223ec47018d97206d819f1f3_orig

Восени 2014 року Unimog Арнольда Шварценеггера вже виставлявся на продаж. Однак видання Autoevolution стверджує, що тоді йшлося про інший примірник, який так само належав Шварценеггеру. Якщо це дійсно так, то не можна не відзначити, що подібна «зоряна» техніка з кожним роком тільки додає в ціні. У той час як перший Unimog був проданий з молотка за 273 600 доларів, за другий екземпляр машини, який виставляється на Ebay, просять вже мінімум 350 980 доларів.