Універсал Mercedes E-класу отримає «позашляхову» версію

Німці готують конкурента Audi A6 allroad і Volvo XC70

Фотошпигунам вдалося зробити перші знімки універсала Mercedes-Benz E-класу. Автомобіль в захисному камуфляжі був помічений під час проходження дорожніх випробувань на півдні Європи. Про це повідомляє видання Motor1.

Незважаючи на те, що модель прихована захисним камуфляжем, ми вже знаємо, чого чекати від нового універсала, завдяки презентації седана Mercedes-Benz E-класу, яка зовсім недавно відбулася в Детройті. Нагадаємо, автомобіль отримав новий дизайн, що ріднять його як з крупнішим S-класом, так і з вартої на сходинку нижче «цешці», нові бензинові та дизельні двигуни, відразу кілька варіантів підвіски і багато іншого.

Втім, на прем’єру універсалу E-класу німці приготували свої сюрпризи. Найцікавіший з них полягає в тому, що у моделі з’явиться «позашляхова» модифікація під назвою All-Terrain. Такий автомобіль буде відрізнятися збільшеним дорожнім просвітом, пластиковим захистом бамперів і порогів, а також повним приводом 4MATIC. Тим самим фахівці зі Штутгарта постараються створити конкуренцію таким моделям як Audi A6 allroad і Volvo XC70.

Перший публічний показ Mercedes-Benz E-класу в кузові «універсал» відбудеться в червні 2016 року. Потім німці покажуть «позашляхову» версію All-Terrain, а до кінця року почнуться і продажі моделі. При цьому, швидше за все, одними універсалами справа не обмежиться. Надалі німці покажуть новий Е-клас в кузові «купе» і «кабріолет», а найдорожчою модифікацією моделі може стати розкішна «ешка» Mercedes-Maybach.