В Німеччині назвали найнадійніші уживані автомобілі

Фахівці компанії DEKRA з Німеччини підготували власний список автомобілів. Точніше, тих машин, яких можна назвати найкращими. Співробітники цієї компанії спеціалізуються на техогляді, повідомляє Uincar. Відповідно, відбирали вони тільки ті машини, з якими особисто мали справу (тобто лише з доступних на ринку Німеччини). І лідируюча позиція в підсумку дісталася моделі Mercedes E-Class. А наступне місце належить Audi Q5. І, нарешті, третя позиція дісталася знову ж автомобілю Mercedes (точніше моделі GLK).

Варто відзначити, що на даний момент фахівці DEKRA оглянули вже більше 15 мільйонів машин. І свій список вони становили на основі всіх проведених оглядів. Правда, в рейтинг вони включили тільки ті машини, тираж яких перевищив тисячу примірників.

Також вони розділили автомобілі за сегментами. І в середньому перемога дісталася Audi A1 і Volkswagen. У той же час серед автомобілів гольф-класу лідируючі позиції розподілилися таким чином:

1 — Toyota Prius;
2 — Volkswagen Golf VI;
3 — Mazda3.

Є також D-сегмент, в якому виділили моделі Volvo S60 і Audi A5. А серед позашляховиків лідируючі позиції дісталися Audi Q5, а також Mercedes-Benz GLK.

За словами фахівців, оцінка проводилася відповідно до кількох показників. І, зокрема, за тривалістю служби.