Виробник автомобілів VOLVO CARS встановив рекорд продаж за останні 89 років

Шведський виробник Volvo Cars опублікував докладний фінансовий звіт за минулий 2015 рік. Згідно з представленими даними, минулий сезон відзначився рекордним рівнем продажів автомобілів, за останні 89 років, пише uincar.ru .

У минулому аудиті обсяг світових продажів Volvo Cars досяг рекордних 503 000 примірників. Плюс до всього, таке стрімке зростання реалізованих автомобілів, на глобальному ринку, сприяло потрійному збільшенню операційного прибутку. За даними фінансового звіту, компанія виручила до 6,6 мільярда шведських крон. Виручка зросла на 16 відсотків, до 164 мільярдів крон.

У керівництві автомобільної компанії відзначають, що основним локомотивом продажів в світі стала оновлена ​​версія моделі Volvo Cars XC90. Результати продажів машини перевищили всі найоптимістичніші прогнози, досягнувши позначки в 88 тисяч екземплярів. Сьогодні компанія готується до більш високих результатів 2016 року. Незважаючи на досить скептичні прогнози аналітиків в області обсягів продажів автомобілів в світі, Volvo готується не тільки розширити свою присутність, а й наростити обсяги.