Воднемобіль Lexus з’явиться до 2020 року

Компанія позначила свої наміри офіційно, але поки не визначилася з тим, яким саме буде перший Lexus на паливних елементах. Сумнівів не викликає лише те, що Toyota Motor вже має чималий досвід в створенні серійного воднемобіля, а до дати виходу першого Lexus, багато елементів і технологій будуть удосконалені, пише jcnews.ru.

Про плани на роботу в цій галузі японська компанія заявила, анонсуючи свою експозицію на міжнародному автосалоні в Женеві, який почне працювати на початку березня. Центральним елементом експозиції Lexus стане концепт LF-FC, світовий дебют якого відбувся в Токіо минулої осені, але за межами Японії це авто буде показано вперше. До воднемобілю він не має відношення — це прообраз седана Lexus LS наступного покоління, однак об’єднувати бензинові, гібридні і водневі Lexus має одне — передові технології.

Японська компанія стверджує, що воднемобіль ідеальний для лінійки Lexus, завдяки надзвичайно високому рівню акустичного комфорту, якого можна досягти, використовуючи даний тип силової установки. Одночасно з безшумністю Lexus буде в змозі конкурувати з бензиновими і гібридними однокласниками в питаннях динаміки, дальності пробігу і зручності експлуатації.

Зрозуміло, досвід створення і випуску в серію воднемобілю Toyota Mirai буде врахований, однак компанія має на увазі, що Lexus на паливних елементах буде ставитися до преміум-сегменту, тому прямих аналогій з Toyota буде якомога менше.

2020 рік позначений орієнтовною датою ще й тому, що до цього моменту автовиробник очікує певного розвитку інфраструктури і мережі заправних станцій.