Volkswagen випустить спеціальні автомобілі для дачників

Комерційне підрозділ марки Volkswagen представить спеціальні версії кузовів.

На vіжнародній виставці рослин IPM, яку приймає німецький Ессен, Німеччина, Volkswagen Комерційні автомобілі представить спецверсії моделей Transporter, Crafter і Amarok, адресовані садівникам, ландшафтним дизайнерам і, звичайно, простим дачникам.

q2

Так, Transporter нового, шостого, покоління став Триосний, а також отримав пневматичну підвіску і спеціальний кузов зі складаною вдвічі в’їзною рампою, що дозволило зменшити вантажну висоту до 550 мм — це дозволяє легко завантажувати самохідну техніку масою до 2500 кг.

З більш великої моделі Crafter із здвоєною кабіною німці взагалі зробили повноцінний самоскид: 8-кубовий кузов можна спустошувати, перекидаючи на будь-яку з трьох сторін за допомогою потужного електрогідравлічного підйомника.

q3

Amarok отримав сталеві дуги, щоб перевозити розсаду дерев, будматеріали і сходи. Крім того, вантажна платформа покрита спеціальним складом, який не дряпається і легко миється. Завдяки подовженню шасі і вантажної платформи на 650 мм внутрішня довжина кузова збільшилася до 2 205 мм, завдяки чому з’явилася можливість доставляти навіть великогабаритні вантажі.